Listopad 2008

tunely

10. listopadu 2008 v 12:47 | KikouAnous |  ukázky

Dotazy

8. listopadu 2008 v 9:23 | Anous
Ahoj jestli neco nevite nejste si jisti tak nam sem napište a mi vám řeknem odpoved!!!

PRODEJ

6. listopadu 2008 v 22:31 | VIKI |  prodej
Ahoj jenom nám napište jaky chcete a pak se domluvíme napište sem!!!(DO KOMENTÁŘU)


Jak objednávat?
Jednoduše mi napiš na e-mail, jaký roztahováky (a jaký velikosti) si přeješ, domluvíme se na způsobu předání a placení. Pokud budeš platit předem na účet, roztahováky odešlu max. do tří dnů doporučenou zásilkou, která ti dojde do 24 hodin. Pokud budeš chtít platit dobírkou, odesílám ji tak do týdne po domluvě a objednání.
Důležité: Uvedené velikosti u jednotlivých roztahováků jsou pouze orientační, roztahovák ti udělám v jakékoliv velikosti příp. i barvě, pokud to bude technicky možné*, a to za normální cenu, která bude odpovídat jeho velikosti v mm.
* například některé složité vzory by vůbec nevynikly u 1-4mm, to samé platí i u roztahováku ve tvaru kytiček...

fotto

6. listopadu 2008 v 22:24 | Anousviki |  ukázky

Ceník

6. listopadu 2008 v 22:07 | Anoussviki |  roztahováky
Ahoj určite budem prodavat ale ješte jich tu moc nemáme tak si napište a
řeknete jakou barvu tvar a šířku chcete!!!


Roztahováky
1mm-3mm 15Kč
3mm-5mm 25Kč
5mm-8mm 35Kč
8mm-11mm 50Kč
11mm-13mm 65Kč

Plugy
2mm-3mm 25Kč
4mm-5mm 35Kč
6mm-8mm 45Kč
8mm-9mm 55Kč
9mm-12mm 65KčKorálky
65Kč

náramky

50kč(prosím napište obvod ruky)

Jak objednávat?
Jednoduše mi napiš na e-mail, jaký roztahováky (a jaký velikosti) si přeješ, domluvíme se na způsobu předání a placení. Pokud budeš platit předem na účet, roztahováky odešlu max. do tří dnů doporučenou zásilkou, která ti dojde do 24 hodin. Pokud budeš chtít platit dobírkou, odesílám ji tak do týdne po domluvě a objednání.
Důležité: Uvedené velikosti u jednotlivých roztahováků jsou pouze orientační, roztahovák ti udělám v jakékoliv velikosti příp. i barvě, pokud to bude technicky možné*, a to za normální cenu, která bude odpovídat jeho velikosti v mm

fimo

6. listopadu 2008 v 21:43 | Anoussvikisis |  fimo

Hodně lidí mi píše, z čeho se roztahováky vlastně vyrábí :)
Takže, roztahováky vyrábim z fima, což je hmota konzistencí podobná plastelíně s tím rozdílem, že se nakonec peče v troubě, a to aniž by měnilo barvu nebo tvar. Po upečení je vodotěsné a omyvatelné. Je v dostání ve 24 barevných odstínech, které je možné navzájem míchat a vytvářet nové barvy.
Z fima se daji vyrábět roztahováky, falešný roztahováky, náramky, náhrdelnky, náušnice, figurky, ozdoby, různý dekorační předměty, atd...Jak roztahovat

6. listopadu 2008 v 21:33 | Anoussvikis |  roztahováky
1)Správně propíchnuté ucho
Základem pro roztahování je dobře propíchnuté ucho. To znamená, že by dírka neměla být příliš dole nebo těsně u vnějšího okraje ucha, v takovém případě může dojít u větších průměrů k prasknutí nebo k protrhnutí lalůčku.

2)Způsoby roztahování
Roztahovat lze pomocí roztahováků,což doporučuji, nebo pomocí různých předmětů, např. tuhy do propisky, konce štětců, apod. Tento způsob je ale značně nehygienický a pomalý. Roztahovat lze také výměnou postupně větších a větších plugů či tunelů, musí se však brát ohled na to, že je to pro ucho více náročné. Takže pokud nebudete opatrní a trpěliví a do uší si narvete nějaký roztahováky s větším průměrem, může dojít k prasknutí.
3)Pomocí roztahováků
Ideální je použít roztahovák na dírku 1,2mm nebo 1,6mm(jazykovka). Dírka musí být před aplikací roztahováku dobře zahojená a vyčištěná.
Pro začátek doporučuji maximální průměr roztahováku do 3-4 milimetrů, to proto aby neznamenal pro ucho veliké zatížení a aby nevypadával. Je dobré, umytý roztahovák zafixovat gumičkami, které zabrání vypadávání, ale není to nutné. Gumičky lze obstarat v každém lepším železářství, jako těsnění :-) Také můžete roztahovák namazat např. vazelínou, krémem, framykoinem, atd. pro snadnější roztahování. Pozitivní vliv na rychlost roztahování má teplá voda a pára.
Velmi důležité je roztahování neuspěchat, protože hrozí přetrhání tkáně a dírce se pak jen těžko podaří zarůst.
4)Zarůstání
Obvykle bez problému zarostou dírky do 8-10mm. Ty nad 10mm nezarostou úplně, ale znám lidi, kterým zarostly úplně.
Vhodné je, nevytáhnout třeba 15mm naráz, ale opakovat postup roztahování směrem pozpátku :-) Prostě stačí jen vyměňovat roztahováky, tunely či plugy za menší a menší.
Můžete si samozřejmě nechat dírku chirurgickým zákrokem rozříznout a zašít, dělají to i některé piercingové salóny, ale po tomhle zákroku vám přirozeně zůstane velká jizva. Takže tuto možnost volí spíše majitelé dírek kolem 20mm, nebo ti, kterým dírka praskla.

přidej se

6. listopadu 2008 v 16:06 | anousvikous |  obrázky
Ahoj máte roztahovák???Jestli jo tak se vyfottea pošlete to na náš blog!!!Nebo na e-mail Maskinda@seznam.cz